Pielęgnacja Dla Niej i Dla Niego – Zadbaj o Urodę i Komfort
Witamy w kategorii Uroda Ona i On, gdzie znajdziesz szeroki wybór produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, idealnych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Nasza oferta obejmuje różnorodne kosmetyki i akcesoria, które pomogą Ci zadbać o wygląd i dobre samopoczucie każdego dnia. Oferujemy produkty wykonane z wysokiej jakości składników, które zapewniają skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz:

– Kosmetyki pielęgnacyjne: Kremy, balsamy, olejki i sera do twarzy i ciała, które nawilżają, odżywiają i regenerują skórę, zapewniając jej zdrowy i promienny wygląd.

– Kosmetyki do włosów: Szampony, odżywki, maski i olejki, które pomagają w pielęgnacji i stylizacji włosów, nadając im blask i siłę. – Kosmetyki do makijażu: Produkty do makijażu twarzy, oczu i ust, które podkreślą naturalne piękno i dodadzą pewności siebie.

– Kosmetyki dla mężczyzn: Produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, specjalnie opracowane z myślą o męskich potrzebach.

Akcesoria kosmetyczne: Pędzle, gąbki, pilniki, nożyczki i inne narzędzia, które ułatwiają codzienną pielęgnację i makijaż. – Zestawy upominkowe: Komplety kosmetyków idealne na prezent, które z pewnością sprawią radość obdarowanej osobie. Nasze produkty łączą w sobie funkcjonalność z estetyką, oferując szeroki wybór kosmetyków i akcesoriów, które pasują do różnych potrzeb i typów skóry. Dzięki nim możesz cieszyć się pięknym wyglądem i dobrym samopoczuciem każdego dnia. Jeśli szukasz innych praktycznych akcesoriów, sprawdź również nasze zestawy podróżne oraz etui na kosmetyki, które doskonale uzupełniają kategorię Uroda Ona i On. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru produktów, które uczynią Twoją codzienną pielęgnację jeszcze bardziej efektywną i przyjemną. Zamów teraz i ciesz się urodą oraz komfortem każdego dnia!

  • Lusterko

    Lusterko

    Kompaktowe lusterko z zamykaną klapką, wykonane z plastiku i szkła. Idealne jako gadżet do plecaka, czy torby.

    2.11 netto 2.60 brutto
  • Szczoteczka do zębów Giza, beżowy

    Szczoteczka do zębów Giza, beżowy

    Bambusowa szczoteczka do zębów. Zapakowana w brązowe tekturowe pudełko.

    Szczoteczka do zębów Giza w kolorze beżowym to ekologia i funkcjonalność w jednym.
    Idealna do codziennej higieny jamy ustnej, podróży oraz jako ekologiczny prezent.
    Wykonana z biodegradowalnych materiałów, doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji, zapewniając trwałość i wygodę użytkowania.

    Produkt nadaje się do znakowania.

    2.15 netto 2.64 brutto
  • Brelok Toothy z nicią dentystyczną, biały

    Brelok Toothy z nicią dentystyczną, biały

    Brelok w kształcie ząbka z nicią dentystyczną o długości 5 m.


    Brelok Toothy z nicią dentystyczną w kolorze białym to higiena i funkcjonalność w jednym.
    Idealny do codziennego użytku, w podróży oraz jako stylowy prezent.
    Wykonany z wysokiej jakości materiałów, doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji, zapewniając trwałość i wygodę użytkowania.

    Produkt nadaje się do znakowania.

    2.24 netto 2.75 brutto
  • Mydełko w listkach Tripclean, biały

    Mydełko w listkach Tripclean, biały

    Mydlane listki w estetycznym, zamykanym etui. Higieniczny mini zestaw idealny by zawsze mieć go przy sobie w torebce, samochodzie czy podróży. Aby umyć ręce wystarczy umieścić rozpuszczalny, mydlany listek na dłoni i zmoczyć go wodą. 25szt listków w zestawie.

    Mydełko w listkach Tripclean w kolorze białym to higiena i praktyczność w jednym.
    Idealne do podróży, kempingu oraz jako praktyczny dodatek do codziennego życia.
    Wykonane z wysokiej jakości materiałów, doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji, zapewniając wygodę i świeżość.

    Produkt nadaje się do znakowania.

     

    2.42 netto 2.98 brutto
  • Okulary przeciwsłoneczne Beachwise, biały

    Okulary przeciwsłoneczne Beachwise, biały

    Okulary przeciwsłoneczne z soczewkami akrylowymi. Oprawa plastikowa. Filtr ochronny UV 400.

    Okulary przeciwsłoneczne Beachwise w kolorze białym to styl i ochrona w jednym.
    Idealne na co dzień, podczas uprawiania sportów oraz jako modny dodatek do letnich stylizacji.
    Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają komfort noszenia i trwałość.

    Produkt nadaje się do znakowania.

    3.17 netto 3.90 brutto
  • Okulary przeciwsłoneczne Beachdudes, biały

    Okulary przeciwsłoneczne Beachdudes, biały

    Okulary przeciwsłoneczne Beachdudes w kolorze białym to styl i ochrona w jednym.
    Idealne na plażę, do codziennego użytku oraz jako modny prezent.
    Wykonane z wysokiej jakości materiałów, doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji, zapewniając trwałość i komfort użytkowania.

    Produkt nadaje się do znakowania.

     

    4.82 netto 5.93 brutto
  • Butelka - dozownik 30 ml

    Butelka – dozownik 30 ml

    Dozownik z karabińczykiem, pojemność 30 ml.

    5.19 netto 6.38 brutto
  • Grzebień do włosów bambusowy

    Grzebień do włosów bambusowy

    Grzebień wykonany z bambusa.

    5.45 netto 6.70 brutto
  • Kosmetyczka Kira, czarny

    Kosmetyczka Kira, czarny

    Kosmetyczka Kira w kolorze czarnym to styl i praktyczność w jednym.
    Idealna do codziennego użytkowania, podróży oraz jako elegancki prezent.
    Wykonana z wysokiej jakości materiałów, doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji, zapewniając trwałość i wygodę użytkowania.

    Produkt nadaje się do znakowania.

    5.60 netto 6.89 brutto
  • Apteczka turystyczna Basic, niebieski

    Apteczka turystyczna Basic, niebieski

    Apteczka turystyczna Basic w kolorze niebieskim to bezpieczeństwo i wygoda w jednym.
    Idealna na podróże, wycieczki górskie oraz jako praktyczny dodatek do samochodu czy biura.
    Wykonana z wysokiej jakości materiałów, doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji, zapewniając trwałość i niezawodność.

    Produkt nadaje się do znakowania.

     

    6.41 netto 7.88 brutto
  • Lusterko Boxy, biały

    Lusterko Boxy, biały

    Praktyczne i poręczne składane lusterko. Wykonane z ekoskóry i metalu.

    Lusterko Boxy w kolorze białym to elegancja i funkcjonalność w jednym.
    Idealne do codziennego użytkowania, podróży oraz jako stylowy prezent.
    Wykonane z wysokiej jakości materiałów, doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji, zapewniając trwałość i wygodę użytkowania.

    Produkt nadaje się do znakowania.

    6.89 netto 8.47 brutto
  • Lusterko w korkowej obudowie, beżowy

    Lusterko w korkowej obudowie, beżowy

    Kompaktowe lusterko. Miła w dotyku, korkowa obudowa. Posiada 2 lusterka (powiększające i standardowe).

    Lusterko w korkowej obudowie w kolorze beżowym to naturalna elegancja i funkcjonalność w jednym.
    Idealne do codziennego użytku, w podróży oraz jako stylowy prezent.
    Wykonane z wysokiej jakości materiałów, doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji, zapewniając trwałość i wygodę użytkowania.

    Produkt nadaje się do znakowania.

    6.89 netto 8.47 brutto
  • Kosmetyczka RUEDA

    Kosmetyczka RUEDA

    Niecodzienna kosmetyczka RUEDA pomieści wszystkie najbardziej potrzebne podręczne kosmetyki. Wyjątkowy sposób zamykania pozwala na szybki dostęp do jej zawartości. Wewnątrz kosmetyczki znajdują się dwie mniejsze kieszonki zamykane na zamek, a na zewnątrz jedna niezapinana kieszeń. Główna komora kosmetyczki zamykana za pomocą ściągnięcia sznureczków oraz klapki na rzep. Kosmetyczka została wykonana z poliestru 230D.

    Kosmetyczka RUEDA to połączenie funkcjonalności i stylu o wymiarach ⌀ 520 mm x 3 mm.

    Produkt nadaje się do znakowania.

    7.50 netto 9.23 brutto
  • Kosmetyczka TISO

    Kosmetyczka TISO

    7.90 netto 9.72 brutto
  • Lusterko

    Lusterko

    Okrągłe lusterko w bambusowej obudowie.

    8.69 netto 10.69 brutto
  • Roller do twarzy BELLEZA

    Roller do twarzy BELLEZA

    8.90 netto 10.95 brutto
  • Lusterko

    Lusterko

    Lusterko standardowe i powiększające, nietłukące się, wykonane z polerowanego metalu. Z wierzchu wykończone na biało.

    9.58 netto 11.78 brutto
  • Apteczka turystyczna Vital, czerwony

    Apteczka turystyczna Vital, czerwony

    Apteczka turystyczna Vital w kolorze czerwonym to niezbędny element każdej podróży i aktywności outdoorowej.
    Idealna do podróży, aktywności outdoorowych oraz jako praktyczny prezent.
    Wykonana z trwałych materiałów, doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji, zapewniając bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

    Produkt nadaje się do znakowania.

     

    9.65 netto 11.87 brutto
  • Kosmetyczka MARLEN

    Kosmetyczka MARLEN

    Wykonana z ekoskóry kosmetyczka MARLEN to idealne rozwiązanie dla kobiet lubiących mieć najpotrzebniejsze kosmetyki zawsze przy sobie. Jest elegancka, pakowna oraz poręczna, dzięki czemu zmieści się w torebce. Kosmetyczka zapinana jest na zamek i występuje w trzech pięknych żywych kolorach.

    Kosmetyczka MARLEN to stylowe połączenie elegancji i funkcjonalności o wymiarach 192 x 169 x 22 mm.

    Produkt nadaje się do znakowania.

    10.63 netto 13.07 brutto
  • Kosmetyczka MARLEN

    Kosmetyczka MARLEN

    Wykonana z ekoskóry kosmetyczka MARLEN to idealne rozwiązanie dla kobiet lubiących mieć najpotrzebniejsze kosmetyki zawsze przy sobie. Jest elegancka, pakowna oraz poręczna, dzięki czemu zmieści się w torebce. Kosmetyczka zapinana jest na zamek i występuje w trzech pięknych żywych kolorach.

    Kosmetyczka MARLEN to elegancka i praktyczna opcja o wymiarach 192 x 169 x 22 mm.

    Produkt nadaje się do znakowania.

    10.63 netto 13.07 brutto
  • Zestaw pojemników podróżnych PLANE

    Zestaw pojemników podróżnych PLANE

    Zestaw podróżnych pojemników to gadżet przydatny w czasie podróży. Pozwala na zabranie swoich ulubionych kosmetyków w mniejszych buteleczkach. Zestaw zawiera 4 buteleczki o pojemności 80 ml, w tym jedną ze spryskiwaczem oraz lejek ułatwiający przelewanie kosmetyków.

    Zestaw pojemników podróżnych PLANE to praktyczne rozwiązanie o wymiarach 190 x 170 x 45 mm.

    Produkt nadaje się do znakowania.

     

    10.90 netto 13.41 brutto
  • Korkowe lusterko SARI

    Korkowe lusterko SARI

    10.90 netto 13.41 brutto
  • Mini perfumetka LIMA 5 ml

    Mini perfumetka LIMA 5 ml

    Mini perfumetka to gadżet który sprawdzi się idealnie w podróży jak i na co dzień. W prosty i szybki sposób możemy napełnić buteleczkę ulubionym perfumem lub płynem do dezynfekcji. Wystarczy dół buteleczki przyłożyć do atomizera wybranego płynu i delikatnym ruchem poprzez naciśnięcia napełnić perfumetkę. Pojemność butelki 5ml.

    Mini perfumetka LIMA 5 ml do połączenia praktyczności i elegancji o wymiarach ⌀ 17,5 x 90 mm.

    Produkt nadaje się do znakowania.

    11.20 netto 13.78 brutto
  • Kosmetyczka CORCO

    Kosmetyczka CORCO

    11.90 netto 14.64 brutto